Svářečky BORTEN - Borten s.r.o - Vybavení autoservisů a pneuservisů

Vybavení autoservisů a pneuservisů
!!! GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !!!
NAPIŠTE - ZAVOLEJTE - VYHOVÍME
! VEŠKERÉ STROJE SKLADEM !
Vybavení autoservisů a pneuservisů
Přejít na obsah

Svářečky BORTEN

MIG - (Metal Inert Gas) je metoda svařování kdy je přídavný materiál plynule dodáván do místa svárupodávacím zařízením, přídavný materiál se taví elektrickým obloukem a tavná lázeň je chráněna před atmosferickou oxidací inertním plynem, který je dodáván na místo sváru. Jinak také metoda sváření v ochranné atmosféře.

TIG (Tungsten Inert Gass) nebo také německy WIG (Wolfram Inert Gass) - svařovací metoda TIG představuje svařovací postup, který využívá teplo uvolňované ze zapáleného elektrického oblouku, udržovaného mezi neroztavitelnou elektrodou (wolfram) a svařovaným dílem. Wolframovou elektrodu drží svařovací pistole vhodná pro přenos potřebného svařovacího proudu, která chrání samotnou elektrodu a svařovací lázeň před atmosferickou oxidací prostřednictví proudu inertního plynu (obvykle Argon Ar 99,5%) ,
proudícího z keramické hubice. Může se použít ruční přídávání svařovacího materiálu, nebo svařovat jen natavením okrajů svařenců.

INVERTOR IGBT-MMA/MIG
Kompaktní, vysoce účinný invertor vhodný ke svařování metodou MIG/MAG (svařování tavící se elektrodou, včetně možnosti svařování drátů v ochrané atmosféře plynů - nebo trubičkových drátů). Součástí stroje je profesionální měnič IGBT, DC, ventilátor chlazení. Tento přenosný invertor s termostatickou ochranou slouží ke svařování všech plechů a ocelí včetně nízkouhlíkové a nerezové oceli, hliníku a jeho slitin.

Okamžitá dostupnost
6.900,00Kč(vč. DPH)
Okamžitá dostupnost
13.900,00Kč(vč. DPH)
Okamžitá dostupnost
14.900,00Kč(vč. DPH)
Okamžitá dostupnost
18.000,00Kč(vč. DPH)
Okamžitá dostupnost
7.800,00Kč(vč. DPH)
Okamžitá dostupnost
20.000,00Kč(vč. DPH)
Copyright © 1996-2018, BORTEN spol. s r.o. Autor: Borten s.r.o.
TOPlist
Návrat na obsah